Home Liga europa ARSENAL – SPORTING // VIDEO+FOTO Scene teribile pe Emirates Stadium! Colegii n-au putut privi suferința lui Danny Welbeck

48 second read
0
0
15

Danny Welbeck (27 de ani) a suferit o accidentare teribilă în minutul 25 al partidei din grupele Europa League, Arsenal Londra – Sporting Lisabona, la scorul de 0-0.

Vezi AICI VIDEO cu momentul!

Welbeck, omul care marcase unicul gol al partidei tur de la Lisabona, s-a înălțat peste apărarea adversă și a reluat cu capul spre poarta lusitanilor. Momentul impactului cu solul a fost mult mai dur decât a părut. …

Load More In Liga europa

FOTO Opinie cruntă după accidentarea lui Danny Welbeck: “E posibil să nu mai joace niciodată fotbal!”

Danny Welbeck (27 de ani) a suferit o accidentare teribilă în minutul 25 al partidei din g…