Home Handbal DINAMO – ADEMAR LEON, liveSCORE ACUM » Dinamoviștii joacă entuziasmant și conduc cu 3 goluri la pauză

44 second read
0
0
16

Dinamo joacă ACUM pe teren propriu cu Ademar Leon, într-o partidă extrem de importantă din grupele Ligii Campionilor la handbal masculin. Partida a început la ora 18:00 și poate fi urmărită în format liveSCORE pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport 2, TV Telekom Sport 2.
LIVE Dinamo – Ademar Leon 18-15 (PAUZĂ)
Lupta pentru primele două locuri în Grupa D este extrem de încinsă. …

Load More In Handbal

Taifunul Vâlcea » Victorie entuziasmantă în fața unei contracandidate la cupele europene » CSM București, în continuare pe locul secund

SCM Rm. Vâlcea a trecut de Măgura Cisnădie, scor 27-20. Un scor pe care oltencele îl dores…