Home Liga 1 Gică Hagi, mesaj pentru antrenorul Mutu și care e cuvântul care-l face să se închidă în casă: “Brrrr!”

54 second read
0
0
26

Gică Hagi și-a recunoscut înfrângerea cu CFR Cluj, scor 1-2, și e conștient de faptul că echipa sa a făcut mai multe greșeli în meciul de pe teren propriu cu ardelenii.
“Prima repriză CFR a dominat. Vorbisem cu băieții acest lucru, CFR joacă agresiv în primele 20 de minute. Le-am arătat băieților în multe ședințe asta, dar până la urmă ne-au dominat. Am încercat în repriza secundă să atacăm. …

Load More In Liga 1

EXCLUSIV Incredibil! Nistor pus de Negoiță să-i aducă înlocuitor lui Bratu: “Sună-l tu, poate îl convingi”

Florin Bratu, 38 de ani, e în aer la Dinamo după 0-1 cu Poli Iași, a treia înfrângere la r…