Home Liga campionilor AJAX – TOTTENHAM 2-3 // Secretul din spatele revenirii! Ce a făcut Harry Kane la pauza meciului: „Atunci s-a schimbat totul!”

42 second read
0
0
21

Kieran Trippier, fundașul lui Tottenham, dezvăluie cum căpitanul Harry Kane a fost cheia din revenirea istorică de la semifinala cu Ajax, scor 3-2 (în tur 0-1).
Atacantul englez, Harry Kane a mers la pauza meciului în vestiarul echipei sale într-un moment extrem de dificil. Tottenham era condusă, scor 0-2, și trebuia să marcheze trei goluri pentru a merge în finală. …

Load More In Liga campionilor

LIVERPOOL – BARCELONA 4-0 // FOTO I-au luat coroana lui Messi! :D Reacția genială a lui Santos care a devenit virală

Santos, echipa la care a evoluat legendarul Pelé, a reacționat pe contul oficial de Twitte…