Home Liga 1 ASTRA – DINAMO 3-2 // VIDEO Încă un citat de colecție marca Dan Nistor: „Atât timp cât nu i-am dat mingea, nu a atins-o! » Vehement la adresa colegilor: „Greșelile astea nu le înțeleg”

58 second read
0
0
38

Dinamo a pierdut din nou cu Astra, 2-3, deși la pauză a condus cu 1-0. După meci, Dan Nistor a fost vehement la adresa colegilor săi.
Căpitanul dinamovist a criticat greșelile făcute de colegii săi și a spus că nu a fost impresionat de Constantin Budescu, autorul a două goluri.

„În prima repriză putea fi un scor mai mare, dacă eram mai atenți. Ați văzut ce s-a întâmplat cu noi la pauză, am ieșit altă echipă. …

Load More In Liga 1

Programul etapelor #21 și #22 din Liga 1 » Când se joacă derby-ul FCSB – Craiova, ultimul meci al anului

Liga Profesionistă de Fotbal a anunțat programul etapelor 21 și 22 din Liga 1, ultimele ca…