Home Liga 1 ASTRA – FCSB 3-2. Adi Petre a dezamăgit din nou! Galben pentru simulare în minutul 5 + cine l-a înlocuit la pauză

50 second read
0
0
31

ASTRA – FCSB. Pentru Adrian Petre, „seceta” continuă! Vârful adus de Gigi Becali din Danemarca n-a înscris nici contra Astrei, sfârșind prin a fi schimbat la pauză de Bogdan Vintilă.
După seria ratărilor din meciul cu Dinamo din semifinalele Cupei (3-0), Adrian Petre, 22 de ani, spera să rupă seria ratărilor contra Astrei. A fost folosit încă din primul minut, însă nici de data aceasta nu a reușit să marcheze. …

Load More In Liga 1

Două greșeli mari de arbitraj în Viitorul – Dinamo 1-0: verdictul lui Cristi Balaj

Cristi Balaj a comentat la Telekom Sport fazele controversate ale partidei Viitorul –…