Home Liga 1 ASTRA – VIITORUL 1-4 // VIDEO George Ganea l-a depășit pe Ionel Ganea! Performanța reușită odată cu „dubla” superbă împotriva Astrei

40 second read
0
0
18

George Ganea (19 ani), fiul fostului internațional Ionel Ganea, a marcat o „dublă” în victoria obținută de Viitorul în deplasarea de la Astra, scor 4-1.
George a punctat în minutul 21, după o combinație în viteză cu brazilianul Eric, și a recidivat în minutul 71, cu o execuție elegantă din postură de la unu la unu cu Lazar. …

Load More In Liga 1

ASTRA – CSU CRAIOVA 0-1 // Probleme mari pentru Alibec! De ce aproape că nu s-a văzut pe teren aseară

Denis Alibec a avut o evoluție ștearsă aseară, în partida pierdută de Astra pe teren propr…