Home Liga campionilor ATLETICO – JUVENTUS 2-2 // FOTO Spaniolii acuză: nu le-a fost acordată o lovitură de la 11 metri în minutele de final

48 second read
0
0
40

Atletico Madrid și Juventus Torino au remizat, scor 2-2, în primul meci din faza grupelor Ligii Campionilor. Spaniolii consideră că au fost privați de un penalty în minutele de final.
Vezi AICI toate rezultatele serii din Liga Campionilor!
În minutul 84, la scorul de 2-1 pentru Juventus, mingea degajată de olandezul De Ligt l-a lovit pe Bonucci în braț. Fundașul central italian se afla la o distanță de aproximativ un metru. …

Load More In Liga campionilor

VIDEO Nicolae Stanciu, reverență în fața lui Lionel Messi: „Nu mă gândeam că poate fi atât de bun!”

Nicolae Stanciu (26 de ani) a vorbit despre meciurile jucate împotriva lui Lionel Messi (3…