Home Handbal Brăila, victorie la debutul în grupele EHF European League. Toate rezultatele din prima etapă

54 second read
0
0
22

Dunărea Brăila-Fleury Loiret 29-27: Brăila a condus și cu 6 goluri diferență, dar și-a complicat situația pe finalurile de repriză. A bifat însă primul succes în EHF European League
Dunărea Brăila a debutat cu un succes în grupele EHF European League. Succesul în fața franțuzoaicelor de la Fleury Loiret a fost mai clar decât o arată scorul. Pe finalurile de reprize, brăilencele au oprit “motoarele” și au avut ceva emoții. …

Load More In Handbal

Franța a ajutat Norvegia și a trimis Portugalia acasă! Gazda Egipt e în sferturi, dar acolo o așteaptă campioana mondială, Danemarca

Portugalia avea nevoie de o victorie la un gol cu Franța, dar a pierdut 23-32. Se cunosc 7…