Home Liga 1 CFR Cluj – Gaz Metan 2-2 // George Țucudean a fost schimbat la pauză din cauza creșterii alarmante a pulsului! A fost dus la spital

52 second read
0
0
81

CFR Cluj și Gaz Metan Mediaș au terminat la egalitate, scor 2-2, într-un meci cu o mulțime de evenimente neprevăzute. George Țucudean a fost înlocuit la pauză din cauza unor probleme medicale. În locul său a intrat puștiul Claudiu Petrila.
Echipajul ambulanței ar intrat în vestiar imediat după pauză și a rămas acolo până la finalul reprizei secunde alături de Țucudean. La final au părăsit arena Dr. …

Load More In Liga 1

GAZ METAN – CRAIOVA 2-3 // VIDEO Edward Iordănescu n-a mai rezistat după eșecul cu Craiova: „Am tot făcut apeluri și degeaba! Nu te poți lupta la play-off așa”

Edward Iordănescu, antrenorul lui Gaz Metan, a transmis un nou mesaj conducerii după eșecu…