Home Liga 1 CFR Cluj – Gaz Metan 2-2 // VIDEO Accidentări de un punct! Rezerva Omrani, erou într-un meci cu penalty ratat la ultima fază + Clasamentul actualizat

52 second read
0
0
76

CFR Cluj și Gaz Metan Mediaș au terminat la egalitate, scor 2-2, într-un meci cu o mulțime de evenimente neprevăzute.
Medieșenii lui Teja au început ca un uragan partida de la Cluj. Ely Fernandes a profitat în minutul 12 de o gafă uriașă comisă de Arlauskis și a deschis scorul. Antoni Ivanov a dublat diferența în minutul 31 cu un șut frumos, cu mult efect, de la marginea careului de 16 metri.
A încept seria ghinioanelor. …

Load More In Liga 1

TROFEUL CONCORDIA CHIAJNA // VIDEO Steaua, Dinamo, Rapid și Concordia joacă în memoria lui Didi Prodan

Sala Chiajna va găzdui sâmbătă, de la ora 16:00, trofeul Concordia, la care vor participa …