Home Liga europa CFR CLUJ – LAZIO 2-1 // Ciprian Deac și Omrani au prins aripi: „Asta e adevărata față a CFR-ului!” + obiectiv îndrăzneț

50 second read
0
0
34

CFR Cluj a trecut de Lazio, scor 2-1. Ciprian Deac și Bilel Omrani, marcatorii celor două goluri ale campioanei României, visează la calificarea în „șaisprezecimile” de finală.
Vezi programul complet al primei etape din Europa LeagueVezi AICI clasamentul grupei E din Europa League
„În prima repriză nu ne-a ieșit nimic. Am fost crispați. Au controlat jocul, dar bine că am reușit să marcăm. Ne-am trezit după pauză, ne-am creat ocazii. …

Load More In Liga europa

CFR Cluj – Rennes 1-0 // Giedrius Arlauskis a fost inclus în echipa etapei din Europa League!

Giedrius Arlauskis ( 31 de ani) a fost inclus în echipa etapei cu numărul 4 din Europa Lea…