Home Liga campionilor CFR CLUJ – LAZIO 2-1 // FOTO Noroc că nu e VAR! „Vulpoiul” Djokovic l-a păcălit pe arbitru și a obținut un penalty-ul din care Deac a egalat

51 second read
0
0
40

CFR Cluj a egalat-o pe Lazio înainte de pauză, 1-1, în debutul grupelor Europa League, în urma unei greșeli de arbitraj. „Feroviarii” s-au impus în final cu 2-1.
În minutul 41, campioana României a marcat dintr-o lovitură de pedeapsă inexistentă. Djokovic și Lucas Leiva s-au aflat într-un duel în careu la o lovitură de colț, fază la care arbitrul a arătat penalty fără să ezite.
Arbitrul polonez Daniel Stefanski s-a înșelat însă. …

Load More In Liga campionilor

VIDEO Nicolae Stanciu, reverență în fața lui Lionel Messi: „Nu mă gândeam că poate fi atât de bun!”

Nicolae Stanciu (26 de ani) a vorbit despre meciurile jucate împotriva lui Lionel Messi (3…