Home Liga europa CFR CLUJ – LAZIO 2-1 // VIDEO Ionuț Rada: „Putem pune această victorie în primele trei, alături de cele cu Roma și Manchester”

59 second read
0
0
28

Ionuț Rada (37 de ani), fost jucător la CFR Cluj, a vorbit la GSP LIVE despre prestația campioanei României contra lui Lazio, în grupele Europa League.
Vezi AICI desfășurarea partidei
Fostul fundaș este de părere că Dan Petrescu (51 de ani) a știut să gestioneze foarte bine meciul la pauză, la scorul de 1-1, dar și că lazialii au subestimat-o pe CFR Cluj.
„Am fost la meci, am văzut un meci cu două reprize diferite. În prima repriză, CFR a intrat destul de timidă. …

Load More In Liga europa

CFR Cluj – Rennes 1-0 // Giedrius Arlauskis a fost inclus în echipa etapei din Europa League!

Giedrius Arlauskis ( 31 de ani) a fost inclus în echipa etapei cu numărul 4 din Europa Lea…