Home Liga europa CHELSEA – FRANKFURT // VIDEO + FOTO Ante Rebic a oferit faza serii! Ce făcea înainte ca Luka Jovic să marcheze

35 second read
0
0
46

Ante Rebic o oferit un moment spectulos în repriza a doua a meciului Chelsea – Frankfurt, din returul semifinalei Europa League.
În minutul 49, atacantul sârb Luka Jovic a marcat pentru 1-1, după o fază spectaculoasă a celor de la Eintracht. Înainte ca Jovic să marcheze, croatul Ante Rebic a oferit faza serii. …

Load More In Liga europa

CELTIC – CFR CLUJ 2-0 // EXCLUSIV Informații de ultim moment din Scoția: CFR Cluj revine în această seară în România, după o zi plină de peripeții » Filmul evenimentelor

CFR Cluj a plecat spre casă cu aproape 6 ore mai târziu decât era planificat din cauza unu…