Home Liga 1 CHIAJNA – CSU CRAIOVA // 6 suporteri cu tupeu » Ce s-a întâmplat în minutul 10 al partidei

48 second read
0
0
70

Concordia Chiajna și CS U Craiova se înfruntă acum în ultimul meci al etapei cu numărul 18 din Liga 1. Arena ilfoveană a fost aproape pustie la start. Puținii fani ai gazdelor din peluză și-au ironizat adversara.

Concordia Chiajna – CS U Craiova este liveTEXT AICI

Peluza destinată oaspeților găzduiește aproximativ 150 de fani olteni, dar atenția a fost acaparată de cei 6 aflați în partea opusă a stadionului. …

Load More In Liga 1

CFR Cluj – Chindia Târgoviște 1-0 // liveTEXT + VIDEO ACUM » Clujenii deschid scorul, după gafa lui Aioani

CFR Cluj – Chindia Târgoviște, primul meci din etapa #17 a Ligii 1, se joacă ACUM. P…