Home Liga 1 CLINCENI – ASTRA 1-1 // Constantin Budescu, revoltat: „Am fost nervoși, s-a jucat fără lumină în repriza a doua”

42 second read
0
0
37

Constantin Budescu, 30 de ani, a revenit printre titularii Astrei Giurgiu în remiza obținută de giurgiuveni pe terenul Academicii Clinceni, scor 1-1 (Tamaș 32 ag. / Al. Popescu 45+3 ag.).
După meci, mijlocașul Astrei s-a plâns de condițiile de joc din repriza secundă. Partida începută la ora 17:30 s-a disputat la Călărași, stadion care nu dispune de instalație de nocturnă. …

Load More In Liga 1

FCSB // Mihai Stoica s-a întors în forță » Atac la Cosmin Contra: „E lipsă de respect!” + ce spune despre transferul lui Andrei Chindriș

Mihai Stoica (54 de ani) a revenit la FCSB și a început din nou să-și apere public jucător…