Home Liga 1 CLINCENI – ASTRA 1-1 // Gabriel Tamaș își avertizează un coleg după gestul reprobabil de la Călărași: „Să nu-i facă, Doamne ferește, un dosar penal”

1 min read
0
0
23

Astra Giurgiu a remizat cu Academica Clinceni, scor 1-1. Francezul Oumare Tounkara (29 de ani) ar fi spart ușa vestiarului de la Călărași, nervos pe faptul că a fost înlocuit.
Oumare Tounkara a fost introdus de Dan Alexa la pauză în locul lui Mihai Răduț. În minutul 74, după eliminarea lui Radunovic, Tounkara a fost scos de pe teren și a avut o reacție reprobabilă. Conform TV Telekom Sport, atacantul a spart ușa vestiarului de la Călărași și s-a rănit la mână. …