Home Liga 1 CONCORDIA CHIAJNA – FC BOTOȘANI 2-2 // VIDEO + FOTO Scene demențiale la Chiajna » Au căutat 5 minute tricoul pentru a face schimbare! Între timp au primit gol

41 second read
0
0
46

Concordia Chiajna a remizat cu FC Botoșani, scor 2-2. Cristian Albu (25 de ani), fundașul central al gazdelor, a fost protagonistul unui moment amuzant.
Antrenorul Adrian Falub a vrut să betoneze defensiva după golul de 2-1 marcat de Cadamuro în minutul 69. L-a chemat de a încălzire pe Cristi Albu, dar fundașul nu a găsit tricoul de joc. …

Load More In Liga 1

FCSB // VIDEO Gigi Becali, cadou de 100.000 de euro pentru Alexandru Tudor! Fostul arbitru a primit un BMW de 500 de cai putere

După ce a cheltuit 500.000 pentru nunta fiicei lui, Teodora, cu Mihai Thedor Mincu și le-a…