Home Liga 1 CRAIOVA – FCSB 0-1 // VIDEO Analiza lui Narcis Răducan » Ce a remarcat oficialul stelist în Bănie: „Vintilă a adus acest lucru”

53 second read
0
0
33

Narcis Răducan, directorul sportiv al celor de la FCSB, a trasat concluziile derby-ului cu CS Universitatea Craiova, câștigat cu 1-0. Juvhel Tsoumou a înscris unicul gol al partidei, în minutul 88, când a profitat de eroarea uriașă a goalkeeper-ului Mirko Pigliacelli.

„E o victorie mare pentru noi având în vedere ce început de sezon am avut. Victoria le va dă încredere băieților, care au demonstrat încă din primul minut că vor să câștige. …

Load More In Liga 1

FCSB // Gigi Becali a dezvăluit pe ce sumă îl vinde pe Harlem Gnohere: „E mică, dar îl dau”

Gigi Becali, patronul FCSB, este gata să-l vândă pe atacantul francez Harlem Gnohere, 31 d…