Sunday, September 19, 2021
Home > Liga 1 > Criticat după ce a făcut 3 schimbări în prima repriză, Gigi Becali se apără: „ Decât să dormi pe teren, mai bine ieși afară”

Nemulțumit de cursul jocului cu UTA, Gigi Becali (63 de ani), patronul de la FCSB, a efectuat 3 schimbări în minutul 34 al meciului cu UTA, la scorul de 1-0 pentru arădeni.
Venită după eliminarea rușinoasă din Conference League, vicecampioana României a început rău meciul de la Arad. Desley Ubbink a deschis scorul în minutul 20, iar oaspeții nu au avut replică.
În consecință, patronul Gigi Becali, cel care dictează toate modificările la FCSB, a schimbat masiv. …