Home Liga 1 CS U CRAIOVA – GAZ METAN 2-0 // VIDEO Pigliacelli ca Higuita :D » Portarul craiovean și-a “uitat” postul

50 second read
0
0
100

CS U Craiova s-a impus în fața lui Gaz Metan Mediaș, scor 2-0. Prima repriză a fost una fără goluri, dar spectatorii de pe arena Ion Oblemenco nu s-a plictisit.
Italianul Mirko Pigliacelli (25 de ani) era să o comită în minutul 35. Portarul Craiovei a plecat cu mingea la picior din careul propriu. Cursa de 30 de metri s-a finalizat cu o pasă greșită, de care jucătorii Gazului nu au putut însă profita. …

Load More In Liga 1

VIDEO Alexandru Tudor, dezvăluiri la „Profesioniștii”: „Banii ne-au stricat familia!”

Fostul arbitru Alexandru Tudor (48 de ani) a fost invitat, sâmbătă seară, în emisiunea „Pr…