Home Handbal Dinamo, stăpâna campionatului! A 11-a victorie consecutivă pentru „dulăi”, acum 22-19 cu marea rivală din Constanța

54 second read
0
0
44

”Câinii” s-au desprins în ultimele minute și au acum 6 puncte diferență după 11 etape! 9-2 e scorul întâlnirilor directe în ultimii trei ani
Prima repriză a duelului dintre Dinamo și Constanța a fost una în care apărările și, mai ales, portarii au ieșit în evidență. Doar 15 goluri (8-7 pentru bucureșteni) au reușit să înscrie cele două formații. Sajed Heidarirad și Ionuț Iancu și-au trecut în cont câte 8 parade, fiecare, între buturi. …

Load More In Handbal

Vine a treia victorie consecutivă pentru Vâlcea? ȚSKA Moscova a pierdut însă un singur meci

Vâlcea a prins curaj după două succese consecutive în Ligă. Vicecampioana Rusiei a pierdut…