Home Handbal Dinamo – Steaua 23-22 // Pentru prima dată, un meci de handbal masculin a fost arbitrat în România de două femei! Un pic timorate și fricoase

43 second read
0
0
101

Derby-ul Dinamo – Steaua, din Liga Zimbrilor, a fost arbitrat de cuplul Năstase-Stancu. Ca să nu scape jocul din mână, cei doi au dictat 15 eliminări de două minute, plus un cartonaș roșu!
Pentru prima dată, un meci de handbal masculin a fost arbitrat în România de două femei. Cristina Năstase și Simona Stancu au fost delegate la derbyul Steaua-Dinamo. …

Load More In Handbal

Franța a ajutat Norvegia și a trimis Portugalia acasă! Gazda Egipt e în sferturi, dar acolo o așteaptă campioana mondială, Danemarca

Portugalia avea nevoie de o victorie la un gol cu Franța, dar a pierdut 23-32. Se cunosc 7…