Home Liga 1 DINAMO – VOLUNTARI 2-1 // Dusan Uhrin, epuizat: „Am cu 10 ani mai mult decât la începutul meciului” » Ce spune despre problemele din lot cu FCSB

57 second read
0
0
33

Dusan Uhrin, antrenorul ceh al lui Dinamo, a comentat victoria reușită de echipa sa contra Voluntariului, scor 2-1. Acesta a explicat cum au reușit jucătorii săi să câștige meciul, mărturisind și cât de mult l-au epuizat cele 90 de minute ale partidei.

„Știam că va fi un meci dificil, cunoșteam unii jucători din echipa adversă. Am jucat precum o echipă. Nu am fost fericit cu jocul din prima repriză, îmi doream să arătăm mai mult. …