Home Liga campionilor E decis! Finala Ligii nu va fi la Istanbul! Motivul uluitor pentru care turcii refuză cel mai important meci al anului

49 second read
0
0
40

Forul turc nu vrea să găzduiască finala Champions League fără spectatori și UEFA plănuiește să mute Final 4 la Lisabona.
După 15 ani, de la faimosul Liverpool – Milan (0-3 la pauză, 3-3 după 90 și 120 de minute, 3-2 la penaltyuri), stadionul olimpic “Atatürk” din Istanbul ar fi trebuit să organizeze o nouă finală de Champions League.
Și Final 4, după această pandemie de coronavirus, cu ultimul act cel mai probabil pe 29 august. …

Load More In Liga campionilor

Final 8-ul Ligii Campionilor în pericol » La Lisabona crește numărul cazurilor de COVID-19

„Sferturile”, semifinalele și finala Champions League ar trebui să se joace între 12 și 23…