Home Handbal EURO HANDBAL 2018 // VIDEO Faza turneului îl are în centru pe Evgheni Trefilov » Ce s-a întâmplat în minutul 8 din Rusia – Serbia

47 second read
0
0
75

Evgheni Trefilov (63 de ani) a oferit faza Campionatului European de Handbal feminin din Franța. Antrenorul Rusiei a placat arbitrul în duelul câștigat contra Serbiei, scor 29-25.

România joacă astăzi, de la 19:00, împotriva Spaniei. Partida e liveTEXT pe GSP.ro și în direct pe TVR 1 și TVR HD.

Rusia s-a impus fără probleme în fața sârboaicelor, dar startul de meci a fost unul dificil. …

Load More In Handbal

Dinamo câștigă greu derby-ul cu Dobrogea Sud! Cine sunt cele patru formații cu punctaj maxim

Campionii de la Dinamo au învins vicecampioana Dobrogea Sud, scor 29-27, dar totul s-a dec…