Home Liga 2 FC ARGEȘ – RIPENSIA 2-1 // Victorie în ultimul minut pentru viitoarea echipă a lui Nicolae Dică!

40 second read
0
0
32

FC Argeș s-a impus la limită, scor 2-1, pe teren propriu, în fața celor de la Ripensia Timișoara, în cadrul etapei cu numărul 34 din Liga 2.
Bănățenii au condus la pauză, după reușita lui Dumiter din minutul 33, dar în partea secundă a jocului FC Argeș a restabilit egalitatea datorită lui Buhăescu, în minutul 52. …

Load More In Liga 2

LIGA 2, etapa #11// VIDEO Petrolul câștigă lejer cu Daco-Getica și o depășește pe Rapid, care are două meciuri în minus » Clasamentul actualizat

Etapa a 11-a din Liga 2 s-a jucat în acest week-end. Una dintre surprizele rundei a fost r…