Home Liga 1 FC VOLUNTARI – DINAMO 1-2 // „Câinii” câștigă pe final un meci anost, salvat de ultimele 10 minute: Ricardo Grigore și Montini au adus victoria

32 second read
0
0
48

Dinamo s-a impus pe terenul celor de la FC Voluntari, scor 2-1, într-un meci din etapa a 7-a din play-out-ul Ligii 1. Ricardo Grigore și Mattia Montini au înscris golurile victoriei în ultimele 10 minute, golul de onoare fiind reușit de Alexandru Tudorie, în ultimul minut al prelungirilor. …

Load More In Liga 1

CRAIOVA – FCSB 0-1 // Istvan Kovacs, reacție după dialogul inadecvat avut cu Florinel Coman: „E prima dată când se întâmplă așa ceva”

CS UNIVERSITATEA CRAIOVA – FCSB 0-1 // Arbitrul Istvan Kovacs a fost surprins de cam…