Home Liga 1 FC VOLUNTARI – GAZ METAN 1-2 // VIDEO + FOTO Edi Iordănescu, parcurs perfect în play-out! Cum arată ACUM lupta pentru salvarea de la retrogradare

48 second read
0
0
15

Gaz Metan Mediaș s-a impus în deplasarea de la Voluntari, scor 2-1, și continuă parcusul impecabil din play-out.
Medieșenii au deschis scorul în minutul 12, prin Caiado. Pasa decisivă a fost oferită de Rondon, după ce l-a ridiculizat pe Armaș.
Alexandru Vlad a egalat pentru gazde în minutul 38 cu un șut de la marginea careului de 16 metri.
Reușita izbăvitoare a venit în minutul 79, după o eroare flagrantă de arbitraj. …

Load More In Liga 1

ASTRA – CSU CRAIOVA 0-1 // Probleme mari pentru Alibec! De ce aproape că nu s-a văzut pe teren aseară

Denis Alibec a avut o evoluție ștearsă aseară, în partida pierdută de Astra pe teren propr…