Home Liga 1 Florinel Coman, prima reacție după victoria cu fosta echipă: “Nu le-am dat nicio șansă adversarilor”

1 min read
0
0
74

Florinel Coman a obținut penaly-ul din care FCSB a deschis scorul în meciul câștigat cu Viitorul, scor 2-0, și a vorbit despre prestația sa de astăzi.
“Am făcut un meci foarte bun. Cred că la acel penalty s-a rupt meciul. A fost destul de clar faultul. L-am întors și m-a faultat. Trebuie să avem atitudinea de azi la fiecare meci. La pauză ni s-a spus să nu ne relaxăm și să atacăm. Mă bucur că am jucat 90 de minute și că mi-am ajutat echipa. …

Load More In Liga 1

MM Stoica și-a anunțat revenirea la FCSB: „Niciodată n-am plecat” » Elton și Varela au fost pe fază

Gigi Becali a anunțat într-o reacție pentru GSP.ro că Mihai Stoica se va întoarce la FCSB,…