Home Liga 1 FOTO De neînțeles! Cum a fost surprinsă Craiova la golul de 2-0 al lui Dinamo! 8 jucători erau înaintea mingii. “Craiova a făcut infarct astăzi”

46 second read
0
0
96

Dinamo a făcut 55 de minute perfecte cu Craiova, marcând de trei ori, de fiecare dată prin italianul Montini, care a ajuns la 4 goluri pentru “câini” în acest sezon în 5 partide.
Al doilea gol a venit după o fază inexplicabilă pentru echipa lui Devis Mangia. Deși era abia minutul 48, iar Dinamo nu avea avantaj decât de un singur gol, oltenii se avântaseră în atac. …

Load More In Liga 1

VIDEO Alexandru Tudor, dezvăluiri la „Profesioniștii”: „Banii ne-au stricat familia!”

Fostul arbitru Alexandru Tudor (48 de ani) a fost invitat, sâmbătă seară, în emisiunea „Pr…