Home Basket FOTO NEVEROSIMIL! Partida dintre Pitești și Craiova, din prima ligă de baschet, a durat mai mult cu 3 minute și 32 secunde

40 second read
0
0
46

BCM Pitești s-a impus în fața celor de la SCM Craiova, scor 96-92, într-un meci de baschet care va rămâne în istorie.
Înfruntarea din etapa cu numărul 13 a Ligii Naționale a avut parte de un eveniment nemaiîntâlnit în sălile de baschet. Sfertul al treilea a durat 13 minute și 32 de secunde. …

Load More In Basket

NBA ALL STAR GAME // VIDEO+FOTO Ploaie de 3 puncte » Echipa lui LeBron James se impune pentru al doilea an la rând, după o revenire spectaculoasă

Noul format al All Star Game-ului îi priește lui LeBron James. Echipa sa a câștigat și a d…