Home Handbal Franța a câștigat bronzul la CM de handbal masculin după un gol marcat de Nikola Karabatici în ULTIMA SECUNDĂ

48 second read
0
0
50

Franța a câștigat medalia de bronz la Campionatul Mondial. A trecut în finala mică de Germania, scor 26-25, la capătul unui meci spectaculos, decis în ultima secundă de Nikola Karabatici.
Nemții au cedat locul 3 la acest Mondial, deși prima repriză a finalei mici a fost a lor. Echipa lui Didier Dinart a punctat doar de 9 ori și a fost condusă după prima parte la 4 goluri (13-9). …

Load More In Handbal

VIDEO + FOTO CSM București a câștigat Cupa Challenge la handbal masculin! E primul trofeu din istoria europeană a clubului

CSM București a câștigat Cupa Challenge. „Tigrii” s-au impus în manșa retur a finalei cu p…