Home Liga 1 GALERIE FOTO Imagini inedite din pauza festivalului de goluri de la Chiajna – Poli Iași: cum au deszăpezit gazdele terenul

53 second read
0
0
63

Codul galben de ninsoare a pus probleme la Chiajna, la meciul dintre Concordia și Poli Iași, încheiat cu scor de tenis, 3-6. Suprafața sintetică s-a acoperit imediat de zăpadă, așa că oficialii gazdelor au trebuit să găsească o soluție eficientă în pauză.
Au agățat de o mașină o perie, cu care în 15 minute au deszăpezit imediat stadionul.
Metoda a avut efect doar pentru câteva minute din repriza a doua. …

Load More In Liga 1

Gaz Metan – Craiova // VIDEO Victor Pițurcă: „Nu am încredere 100% în echipă” + Ce spune despre plecarea lui Carlos Fortes

Victor Pițurcă, antrenorul celor de la CS Universitatea Craiova, a susținut o conferință d…