Home Tenis GALERIE FOTO Roger Federer, devorator de români » Cine a fost singurul român care l-a învins pe marele campion elvețian + imagini memorabile cu Federer în România

34 second read
0
0
78

Marius Copil, 28 de ani, 93 ATP, îl înfruntă în această după-amiază pe Roger Federer, 37 de ani, 2 ATP, în finala turneului ATP 500 de la Basel.

Partida va putea fi urmărită în format liveTEXT pe GSP.ro și în direct la TV Digi Sport 2 și TV Telekom Sport 4, de la ora 16:00. …

Load More In Tenis

ATP CINCINNATI // VIDEO Rețineți numele! Daniil Medvedev câștigă primul titlu de Masters al carierei » Salt important în clasamentul ATP: a intrat în TOP 5!

Daniil Medvedev (23 de ani) a cucerit duminică seara primul trofeu Masters 1000 al cariere…