Home Liga 1 GAZ METAN – SEPSI // liveTEXT ACUM » A început meciul! A început repriza secundă, oaspeții sunt în avantaj

39 second read
0
0
29

Gaz Metan și Sepsi se întâlnesc azi ACUM într-un meci extrem de important pentru ambele formații în vederea participării în play-off-ul Ligii 1. Partida a început la ora 17:30 și poate fi urmărită în direct la TV Digi Sport, TV Telekom Sport, Look Sport și liveTEXT pe GSP.RO.
LIVE » Gaz Metan – Sepsi 0-1Tandia ‘9 p. …

Load More In Liga 1

Costel Enache e noul Șumudică! Metamorfoza lui Denis Alibec și detaliile din culisele unei reveniri incredibile

Tehnicianul Astrei, Costel Enache, l-a pus pe picioare în timp-record pe Alibec, atacant c…