Home Liga 1 Gazeta a aflat dialogul exact dintre Pigliacelli și Arlauskis la meciul CFR Cluj – CSU Craiova 1-0: „1-1 e bun pentru toată lumea!”

49 second read
0
0
67

GSP a aflat dialogul exact dintre Pigliacelli și Arlauskis la meciul CFR- CSU Craiova 1-0, în minutele de prelungire. Olteanul a sugerat un meci nul, dar portarul gazdelor i-a replicat: “Daţi gol doar dacă puteţi!”.
În minutul 90+4 al meciului CFR – CSU Craiova 1-0, care ar fi trebuit să fie ultimul al prelungirilor, fundașul gazdelor, Kevin Boli, s-a accidentat la 20 de metri de propria poartă, fiind nevoie de intervenţia medicilor. …

Load More In Liga 1

DINAMO – GAZ METAN 2-0 // VIDEO Florin Prunea, declarații la superlativ: „E incredibil cum tratează fotbalul Nistor” + când își primesc jucătorii restanțele

Florin Prunea, 51 de ani, managerul general al lui Dinamo, crede că roș-albii au făcut cel…