Home Liga 1 GSP LIVE // VIDEO Florin Bratu dezvăluie ce s-a întâmplat la pauza meciului Dinamo – Lazio: „Sper că nu ne gândim acum la bani”

49 second read
0
0
70

Florin Bratu (39 de ani) a depănat amintiri la GSP LIVE alături de Costin Ștucan, de pe vremea când Dinamo se pregătea pentru Liga Campionilor.
Fostul fotbalist al „câinilor” a rememorat meciul cu Lazio, din anul 2007, când Dinamo a ratat calificarea în grupele Ligii Campionilor. După 1-1 pe Stadio Olimpico, roș-albii au condus cu scorul de 1-0 la pauză, datorită golului marcat de către Florin Bratu. …

Load More In Liga 1

FCSB // VIDEO Gigi Becali, cadou de 100.000 de euro pentru Alexandru Tudor! Fostul arbitru a primit un BMW de 500 de cai putere

După ce a cheltuit 500.000 pentru nunta fiicei lui, Teodora, cu Mihai Thedor Mincu și le-a…