Home Handbal GYOR – SCM RM. VÂLCEA 38-31. O repriză de vis, alta de coșmar! Vâlcea a condus campioana Europei la pauză, dar a fost îngenuncheată în partea a doua

47 second read
0
0
26

SCM Rm. Vâlcea a fost învinsă în deplasarea de la Gyor, scor 31-38, după ce a condus cu două goluri la pauză, 17-15.
Vâlcencele continuă să joace foarte bine în prima repriză, așa cum s-a întâmplat și în meciurile de până acum, dar nu rezistă ritmului în partea a doua
Repriză senzațională reușită de SCM Rm. Vâlcea azi, pe terenul campioanei Europei. …

Load More In Handbal

32 de cazuri noi de COVID-19 în Liga Florilor. 7 jucătoare din echipa națională a României au coronavirus!

Joi 29 octombrie începe la Sf. Gheorghe al doilea turneu de handbal, etapele 2-5. Cea mai …