Home Liga 1 HERMANNSTADT – DINAMO 1-1 // Oamenii aduși de Rednic au fost cei mai slabi de pe teren » Care e singurul dinamovist care s-a remarcat

46 second read
0
0
63

Dinamo a remizat în deplasare, 1-1 cu Hermannstadt, și este tot mai departe de locurile de play-off (Detalii AICI).
Dinamo a început bine meciul, marcând prin Sergiu Hanca, în minutul 9, dar a fost egalată în minutul 32, de Petrișor Petrescu, care a înscris de lângă Sergiu Popovici.
Hanca a fost cel mai bun jucător al celor de la Dinamo, primind nota 7 din partea Gazetei Sporturilor. …

Load More In Liga 1

FCSB – CFR CLUJ // Dan Petrescu dă din casă! A anunțat deja tactica pentru derby: „N-am de ales, SCHIMB TOT!”

CFR Cluj a învins Lazio, scor 2-1, iar duminică se deplasează la București, pentru derby-u…