Home Handbal Hotărâtor cu Vipers » CSM București e obligată să câștige, altfel riscă să rateze sferturile Ligii

56 second read
0
0
93

Viitorul CSM București în Liga Campionilor este legat în mare măsură de meciul de sâmbătă seara cu Vipers Kristiansand.
La egalitate de puncte, disputa dintre cele două ar putea rezulta în echipa calificată în sferturile de finală. Ca să mai spere că va ajunge cel puțin pe locul 3 în clasamentul grupei 1 principale, CSM trebuie să câștige neapărat cu “viperele” scandinave.
Cele două echipe au fost adversare și în sezonul trecut, iar victoriile s-au împărțit. …

Load More In Handbal

Dinamo, stăpâna campionatului! A 11-a victorie consecutivă pentru „dulăi”, acum 22-19 cu marea rivală din Constanța

”Câinii” s-au desprins în ultimele minute și au acum 6 puncte diferență după 11 etape! 9-2…