Home Handbal Înfrângere cu scandal » HC Dobrogea Sud n-a marcat în ultimele ȘASE MINUTE cu Holstebro! Antrenorul constănțenilor și-a înjurat un jucător

50 second read
0
0
23

HC Dobrogea Sud Constanța a condus cu 25-23 cu 6 minute înainte de final. Nu a mai dat gol și a primit, în schimb, șase până la final, 25-29!
Debut curajos pentru HC Dobrogea Sud Constanța în Danemarca, în grupa C a Cupei EHF. Condusă în prima repriză, cu două și trei goluri diferență, Constanța a revenit de fiecare dată. Team Tvis Holstebro a intrat însă la cabine în avantaj, 14-12. …

Load More In Handbal

EXCLUSIV CSM București – Metz nu se joacă în Sala Polivalentă! Motivul ABSURD care a dat peste cap totul: se vindeau deja bilete

CSM București nu poate juca meciul decisiv pentru calificarea în Final Four-ul Ligii Campi…