Home Liga 2 LIGA 2, etapa #6 // CS Mioveni – Metaloglobus 2-2 » Argeșenii ratează șansă de a urca pe primul loc! Cum arată ACUM clasamentul

50 second read
0
0
29

CS Mioveni și Metaloglobus au remizat, scor 2-2, în primul meci al etapei cu numărul 6 din Liga 2.
Vezi AICI programul etapeiVezi AICI topul marcatorilor
Scorul a fost deschis în minutul 34 de Valentin Balint, dar argeșenii au stat în avantaj doar trei minute, Alexandru Lungu egalând rapid. Repriza secundă le-a aparținut veteranilor. Raul Costin (34 de ani) a făcut 2-1 în minutul 39, datorită unui șut deviat de la marginea careului de 16 metri. …