Home Liga 2 LIGA 2 // liveSCORE Rapid – Gloria Buzău 0-1 » Buzăul deschide scorul în minutul 10

52 second read
0
0
29

Sâmbătă s-au jucat 8 partide din etapa a opta a Ligii 2. Acum se joacă Rapid – Gloria Buzău.
Vezi AICI programul etapei #8 din Liga 2Vezi AICI clasamentul actualizat din Liga 2
live » Rapid – SCM Buzău 0-1A marcat: Candrea 10′
Echipele de start
Rapid: Tătaru – Voicu, Bonnin, Mallo, Oanea – Djuric, Jorza, Lazăr – Sefer, Roskopf, Hlistei Rezerve: Achiriloaei, Manole, Drăghiceanu, Pănoiu, Crețu, Goge, LabeauAntrenor: Daniel Pancu
Gloria Buzău: Stoian – Gît, Candrea, …

Load More In Liga 2

VIDEO EXCLUSIV Tibi Bălan, despre aventura la Pandurii: „Am ales să plec de la pauză. Un jucător mi-a făcut două penalty-uri și a greșit la celelalte goluri”

Tibi Bălan (38 de ani), antrenorul lui Axiopolis Cernavodă din Liga 3, a fost invitat la G…