Home Liga europa liveTEXT ACUM Fenerbahce – Zenit. Duel tare în șaisprezecimile Europa League . Un gol și un penalty ratat în prima repriză

25 second read
0
0
30

Azi debutează „șaisprezecimile” din Europa League. Fenerbahce o întâlnește pe Zenit St. Petersburg în direct la TV Digi Sport, Telekom Sport, Look și liveTEXT pe GSP.RO. Partida de pe Sukru Saracoglu începe la ora 19:55. …

Load More In Liga europa

NAPOLI – ARSENAL // VIDEO+FOTO Vlad Chiricheș a luat cea mai mare notă din echipa italienilor: „Singurul aspect pozitiv în meciul ăsta a fost prestația lui”

NAPOLI – ARSENAL 0-1 (tur 0-2) // Vlad Chiricheș, 29 de ani, fundașul lui Napoli, pr…