Home Liga europa LUDOGOREȚ – ȚSKA MOSCOVA 5-1 // Dragoș Grigore vrea calificarea în primăvara europeană + Sare în apărarea lui Cosmin Contra: „Se depășește orice limită a bunului simț”

48 second read
0
0
33

Ludogoreț, cu Dragoș Grigore (33 de ani) și Claudiu Keșeru (32 de ani) integraliști, a câștigat la scor meciul cu ȚSKA Moscova, 5-1, după ce a fost condusă la pauză iar fostul dinamovist s-a declarat încântat de evoluția echipei sale.
Vezi AICI detalii despre meci
„A fost un scor mincinos și la pauză. Am dominat și prima repriză. Am realizat o victorie foarte mare și foarte importantă pentru noi. …

Load More In Liga europa

CFR Cluj – Rennes 1-0 // Giedrius Arlauskis a fost inclus în echipa etapei din Europa League!

Giedrius Arlauskis ( 31 de ani) a fost inclus în echipa etapei cu numărul 4 din Europa Lea…