Home Liga campionilor MANCHESTER CITY – HOFFENHEIM 2-1 // Ratarea serii în Champions League: 3 vedete de la City s-au făcut de râs și l-au exasperat pe Guardiola

48 second read
0
0
80

Manchester City a câștigat duelul cu Hoffenheim, 2-1, dar jucătorii lui Pep Guardiola au oferit faza negativă a serii.
În minutul 56 al meciului, la scorul de 1-1, Sterling, Sane și Bernardo Silva au plecat singuri pe contraatac și s-au făcut de râs.
Sterling i-a pasat excelent lui Sane, care era singur cu portarul advers, dar, în loc să șuteze, neamțul a pasat înapoi către Silva. …

Load More In Liga campionilor

CFR CLUJ – LAZIO 2-1 // FOTO Noroc că nu e VAR! „Vulpoiul” Djokovic l-a păcălit pe arbitru și a obținut un penalty-ul din care Deac a egalat

CFR Cluj a egalat-o pe Lazio înainte de pauză, 1-1, în debutul grupelor Europa League, în …