Home Tenis MIHAELA BUZĂRNESCU – CAROLINE WOZNIACKI // VIDEO Miki, eliminată în optimile de finală de la Charleston după un meci-maraton!

38 second read
0
0
54

Mihaela Buzărnescu (30 de ani, 30 WTA) a fost eliminată de daneza Caroline Wozniacki (13 WTA) în optimile de finală ale turneului de la Charleston, scor 4-6, 6-3, 3-6.

Caroline Wozniacki joacă în sferturile de finală împotriva grecoaicei Maria Sakkari (50 WTA).

Miki Buzărnescu a fost într-o continuă cursă de urmărire în fața fostului lider WTA. …

Load More In Tenis

ATP CINCINNATI // VIDEO Rețineți numele! Daniil Medvedev câștigă primul titlu de Masters al carierei » Salt important în clasamentul ATP: a intrat în TOP 5!

Daniil Medvedev (23 de ani) a cucerit duminică seara primul trofeu Masters 1000 al cariere…