Home Tenis MIHAELA BUZĂRNESCU – SOFIA KENIN // VIDEO Mihaela Buzărnescu, OUT de la Dubai! A pierdut 9 game-uri la rând cu Sofia Kenin

50 second read
0
0
47

Mihaela Buzărnescu, locul 29 WTA, a pierdut fără drept de apel în turul I la Dubai, cu Sofia Kenin, locul 37 WTA, scor 3-6, 0-6, după un meci care a durat o oră și 13 minute.
Mihaela Buzărnescu își continuă forma slabă din acest an și a ajuns la 6 înfrângeri la rând.
Primul set a avut un început echilibrat. Cele două jucătoare au mers cap la cap până la 3-3. …

Load More In Tenis

RAFAEL NADAL – STEFANOS TSITSIPAS 6-4, 6-3 // VIDEO Nadal își ia revanșa în fața lui Tsitsipas și se califică în finala de la Roma! Ibericul a reușit două puncte ULUITOARE

Rafael Nadal (32 de ani, 2 ATP) s-a calificat în finala turneului Masters 1000 de la Roma …